אינטליטק Intelitek

חברת אינטיליטק הינה חברה אמריקאית אשר מעניקה פתרון כולל בהקמה ובהדרכת רובוטים ורובוטיקה. בזירה זו קיימים פתרונות רבים למכביר מיצרנים מקומיים או ממחלקות של חברות ענק כסימנס, טויוטה. הלקוחות המרכזיים אליהם החברה פונה הם: השוק המוסדי, אקדמיות, ממשלות, חדרי הדרכה של תאגידי ענק וכיוב'. האתגר : מיתוג מחדש לשירותי החברה, וביסוסה כחברה מבודלת ומיוחדת בשוק האמרקאי.

הפתרון

לאחר תהליך ארוך שכלל תחקיר בארה"ב שבדק איך כל המתחרים ומיצובם. זיהיונו בידול משמעותי מאוד בקטגוריה והוא אינטיליטק הכי טובה ביצרת פתרונות כוללים. היינו הם יודעים ליצר מערך שלם מהחומרה בנייתה , רכישתה , כתיבת התוכנה המפעילה את החומרה, וכמובן ההדרכה. הטון והסטייל אמור לתקשר טון אקדמי מחד אבל עתיר טכנולוגיה מאידך , כיוון שהמוצרים הללו נמצאים בקידמת הטכנולוגיה.
עידכנו את הלוגו באיפוק מינימלית בבחירה אות טיפוגרפית רכה, להזכירם שהחברה קיימת ופעילה. יצרנו שפת מותג הפנויה כמאיין שמש ממשטחים שידגישו את הדינאמיותת בחם הוכנסו הדימויים הרלוונטים. צרנו בסקלה צבעונית אשר בידלה את המחלקות השונות. ועיצבו את כל נראות החברה. פרוייקט זה זכה להצלחה רבה ושינה את כללי המשחק הנהוגים בענף.